Sarah CarterXI

Sarah Sanguin Carter

6,8
837 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Carter

Chyba jeszcze nikt nie zdążył docenić tej wspaniałej, pięknej aktorki... no ale co tam... jak obejrzycie z nią jakiś film to się sami przekonacie i czym mówię...Mi się spodobała od filmu "Oszukać przeznaczenie2" bardzo fajną gra bohaterkę dziwne że nikt się jeszcze na jej temat nie wypowiedział ale mam nadzieję że niedługo się znajdą takie osoby...:) chętnie pogadam... na różne tematy....pozdro:*

Charlotte

jak to nie?? ja ją już doceniłem jak zagrała w Smallville wciaz ulubiona postac kobieca w tym serialu pomimo iz zagrala w 3 odcinkach :D w oszukac przeznaczenie jej nie pamietam :D ale jesli chodzi o smallville to duzo osob za nia glosowalo na wszelkich ankietach :D Fajna aktorka:D szkoda ze w malej ilosci filmow gra :(

ALUNO

no wiesz pomyślałam sobie że jak nikt nie daje komentarzy i wogóle no to że nikt jeszcze nie odkrył jej talentu...ale bardzo się cieszę że znalazły się takie osoby:)

Charlotte

Doceniam, doceniam, tylko po cichu :)

Charlotte

Ja też doceniam tę piękną aktorke- 15/10 :) (10 za urodę + 5 za to, ze grała w smallville)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones