PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213498}

Zew krwi

Skinwalkers
4,7 5 043
oceny
4,7 10 1 5043
Zew krwi
powrót do forum filmu Zew krwi

zew krwi

ocenił(a) film na 3

Krótko i na temat - totalne dno. Spodziewałem sie czegoś podobnego do całkiem niezłego Underworlda ( oczywiscie cz.1 ) tymczasem obejrzałem film którego istnienie jest całkowicie pozbawione sensu. Zew Krwi nie posiada żadnej fabuły ponad to co jest napisane na ulotce. Wszysto co sie w nim dzieje było już przerabiane w 100 innych filmach o podobnej tematyce. Scenariusz jest oklepany przez co przewidywalny od samego początku do samego końca. Jak tylko kamera zatrzyma sie na jakims elemencie scenerii dłuzej niż na 0,3sek wiadomo że zaraz bedzie on do czegos uzyty. Dialogi sztywne i nudne, sceny walk w których nikt nikogo nie może trafić podobne do dialogów. Brak jakichkolwiek efektów specjalnych ( wilkołaki wyglądają jak psy )... Mimo pełnego obiektywizmu nie widze w tym filmie żadnych plusów.
Nie polecam nikomu. 3\10.

maro21

Podoba mi się ta ocena, krótko i w sedno, dzięki tobie nawet nie będę podchodził do tego filmu, oby więcej takich wypowiedzi, bo na filmwebie nawet totalna kiszka nie schodzi poniżej 6-7 gwiazdek i to jest zatrważające!!

ocenił(a) film na 3
Analog

Filmy dlatego mają takie wysokie noty bo oceny wystawiają min 13 letnie dzieciaki które pierwszy raz idą do kina i nie maja pojecia o tym jak powinien wygladac dobrze nakrecony film ani o tym że "to już było".

Analog

<<<<<DZIEKI>>>>>>
nic dodac nic ujac wypowiedz wrecz wzorcowa chociarz i tak obejrze ten film i sam sie wypowiem
>
w 100% zgadzam sie tak jak tu wszyscy co do zatrwazajacej ilosci ocen w skali 7-8 to jest prwadziwy horror :)
pozdro

GORDIUS

A jednak. TAk jak mowilem, obejrzalem i zawiedziony to malo powiedziane, film dno (chociarz widzialem gorsze) jest nieporozumieniem i powinni ostrzegac potencjalnych widzów przed wejciem do kina iz robia to na wlasna odpowiedzialnosc. Wilkolakopodobne stwory ktore powinny byc jakby posdatwa filmy byly nie dosc ze stworzone prawdopodnie przez opetanego 10-latka (choc i w to watpie) to przypminaly bardziej `"nie ogolnych furiatow z zespolem ADHD(nie urazajac innych)po 3 dniowej libacji na strychu u Pana Czesia. Wiem i jestem tego swiadomy ze prawdopodbnie zostane "skarcony" przez zwolennikow tej oto "produkcji" ale po to wlasnie jest filmweb :) i jest to moja opinia
POZDRO

ocenił(a) film na 2
maro21

W 100% popieram wypowiedź maro19 , ten film to jakaś kpina . Szedłem na niego z nastawienie na ciekawy horror (lubię klimat wilkołaków i wampirów) , jednak rozczarowałem się już przy pierwszej strzelaninie w mieście. Ten film pasował by mi bardziej jako komedia , dawno się już tak nie uśmiałem;). Moja ocena to 2/10 , na dodatek naciągana :P.

ocenił(a) film na 4
randomGuy

straszna szmira nie moglem tego filmu zmeczyc przez caly dzien:\

ocenił(a) film na 3
maro21

Zgadzam sie z waszymi opiniami w 100%. Film poprostu jest drewniany, sprzedałby sie może w latach 70-tych. Efektów specjalnych to naprawde chyba żadnych nie było, no chyba że ta scena gdy babcia wysadziła stacje benzynową. Wilkołaki to szkoda gadać, ten sposób charakteryzowania chyba zaczerpnęli z "bardzo starych" filmów. Scenariusz? To jak napisałeś przewidywalny od początku do końca. A co do walk najlepsze jest to że o srebrnych kulach to pamiętał tylko ten koleś w pierwszej scenie, a reszta to chyba zapomniała. Ocena nie może być wyższa niż 3/10. A tak na marginesie to nie mam już pojęcia w którym miejscu to ma być niby horror???

ocenił(a) film na 3
maro21

Też dałem 3/10. Nudy. Z każdą minutą film stawał się coraz głupszy, nudniejszy. A te wilkołaki wyglądałyśmiesznie a nie strasznie, gdyż twarz miały kilkukolorową. Maska ze stadionu za 10 zł bardziej wygląda przekonująco niż to co w filmie można było oglądać. Nie polecam, wręcz odradzam.

ocenił(a) film na 1
maro21

Cóż... DRAMAT!!! Bardziej od tego filmu w napięciu trzyma szydełkowanie (choć ekspertem w tej dziedzinie to nie jestem... ale jeszcze jeden taki film a o szydełkowaniu pomyśle na poważnie), nieprzewidywalny niczym papier toaletowy, efekty specjalne jak z "Wiedźmina". W pełni we wszystkim zgadzam z przedmówcami. NIE RóBCIE SOBIE TEGO I NIE IDźCIE NA TEN FILM!! 1/10 (tylko dlatego, że ujemnej nie mogę dać). Takiej szmiry już dawno nie oglądałem...

ocenił(a) film na 4
rumikon

A ja mam jeden pzytyw. W tym filmie podobały mi się scenerie, ale tylko to (przy czym zastanawiałem się czy każda pasuje do filmu o tej tematyce,czy bardziej do melodramatu, ale fajne były i już). Miałem iść na to z dziewczyną do kina. bo lubimy filmy grozy, ale dobrze, że kumpela zciągnęła z neta i obczaiłem, bo byśmy tylko kase na kino wywalili.

ocenił(a) film na 1
maro21

nie wiem za co dajecie to 3/10 , chyba za aktorki :P ja daje 1/10 za strate czasu

ocenił(a) film na 2
Durbano

No cóż ... dno i trzy metru mułu. Powinni zabronić robienia takich filmów.

Te śmieszne strzelaniny. Film o wilkołakach, a oni wystrzelili chyba z milion naboi. Coś im się najwyraźniej pomyliło, to nie Rambo 6

ocenił(a) film na 2
maro21

2/10. Film jest poprostu płytki. Nie ma w nim nic kompletnie ciekawego. Nie wnosi nic absolutnie nowego. Utarty schemat powatrzny od lat, lecz ten egeplarz nie udał się twórcom doszczętnie.

Zupełnie odradzam.

ocenił(a) film na 3
maro21

Mam tylko pare słów nudny dziwny i ogółem badziewiasty.

maro21

Plakat robi wrażenie jednak nie zobaczymy w tym kiepskim filmie NICZEGO oryginalnego ani nawet przeciętnego ;/ ;/

ocenił(a) film na 3
maro21

chyba nie pozostaje mi nic innego do dodania ze głowna bohaterka jest bardzo ładna. Reszta do bani ;/ 3/10

ocenił(a) film na 3
ToySoldier

film sredni.spodziewałam sie czegos lepszego ale życie rozczarowuje;/

ocenił(a) film na 1
maro21

fakt- tylko plakat z całego pomysłu tego filmu moze wydac sie przerazajacy ;] 1/10!

ocenił(a) film na 1
maro21

fakt- tylko plakat z całego pomysłu tego filmu moze wydac sie przerazajacy ;] 1/10!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones