PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213498}

Zew krwi

Skinwalkers
4,7 5 043
oceny
4,7 10 1 5043
Zew krwi
powrót do forum filmu Zew krwi

ha ha ha, ale głupota :)
Obejrzałem ten film, bo sadziłem, że złe opinie o nim są przesadzone (zawsze znajdują się jacyś "znawcy" co krytykują wszystkie możliwe filmy). Ale tym razem opinie są prawdziwe !

Takiej żenady naprawdę nie oglądałem już dawno. W latach 80tych się takie filmy kręciło, ale wtedy były inne czasy i inne gusta.
Poza idiotycznym scenariuszem najbardziej irytowało mnie debilne postępowanie bohaterów - kompletnie bez logiki. Jeśli czegoś mieli nie zrobić - to akurat to robili ! :D

Zabawne że "dobre wilkołaki" musieli przykuwać się do ścian i niemal konać w konwulsjach pod wpływem księżyca, natomiast w tym samym czasie "złe wilkołaki" jeździły sobie na motorach i nic się im nie działo złego :) Poza tym tysiące, tysiące głupich scenek... jak taka, że wszyscy mieli pilnować dzieciaka przed "złymi" w szpitalu, ale zostawili go zupełnie samego w pokoju, a sami poszli w cholerę nie wiadomo gdzie i po co ! :D
Właściwie to każdą scenę można by opisać jako idiotyczną, ale szkoda na to czasu.

Przestrzegam przed tym gniotem - nawet wielbicielom horrorów, nawet wielbicielom dennych horrorów to się nie może spodobać! Nawet jako komedię parodię nie można filmu traktować, gdyż w tych kryteriach jest za poważny, zbyt "na serio".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones