PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213498}

Zew krwi

Skinwalkers
4,7 5 043
oceny
4,7 10 1 5043
Zew krwi
powrót do forum filmu Zew krwi

Tak oto robiło się wilkołaki 20 lat temu... Oczywiście grubo przejaskrawiam, ale film z efektami specjalnymi w dzisiejszym rozumieniu niewiele ma wspólnego. Wilkołaki to ubrani w futra aktorzy, z żółtymi soczewkami, podwieszeni bezczelnie na linach sadzą kilkumetrowe susy i brykają po ścianach. I wszystko byłoby fajnie... w teatrze.

Nie wiem czy taki był zamiar twórców, ale wyszło stare kino.

Scenariusz traktuje o miłości, poświęceniu i wyborach między mniejszym a większym złem, czyli o oklepanych bzdetach. To samo w sobie nie byłoby złe, gdyby podane było w sposób wykazujący chociażby nutkę oryginalności. Ale nie jest. Źli ścigają dobrych i wiemy wszyscy jak to się skończy...

Daję 3/10 za charakteryzację (teatralna, ale bez komputera) i pomysł wyjściowy.

A tak w ogóle to zachodzę w głowę co te wilkołaki miały wspólnego ze skinwalkerami, które wg opisu na początku filmu miały jakoby mieć różne nadnaturalne moce nabywane poprzez krew innych ludzi... Wychodzi na to, że skinwalker to zwyczajny wilkołak (choć np. wikipedia podaje trochę inne informacje).

ocenił(a) film na 1
GodFella

Wedłóg mnie straszna kicha tak kiepskiego filmu nie widziałem od ładnych kilku lat. Już wiedźmin był lepszy.

ocenił(a) film na 3
g_t

No ja bym się tak nie zapędzał...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones