PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213498}

Zew krwi

Skinwalkers
4,7 5 043
oceny
4,7 10 1 5043
Zew krwi
powrót do forum filmu Zew krwi

Poszukuję tytułu filmu, którego głównym tematem był również wilkołak. Pewien mężczyzna zamieniał się w wilkołaka, mieszkał przy lesie. Jego siostra pewnego dnia przyjechała go odwiedzić wraz ze swoim małym (ok.7 lat) synkiem. Jego siostra była również właścicielką psa - owczarka niemieckiego. Później ona odkryła, że jej brat jest wilkołakiem i próbowała go zabić, gdy ten był w niego zamieniony. Czy ktoś kojarzy taki film ?? Będę wdzięczna za pomoc i z góry dziękuje

nobody33

Kurdeee widziałam ten film!!! lecial kiedyś w tv, ale też nie moge sobie przypomniec tytułu.... :((( Jej... teraz mi to nie da spokoju :)
Jak sobie przypomne to Ci napisze

nobody33

To bylo chyba cos o księzycu" Wpływ księżyca" coś takiego,ale moge sie mylić ,bo ogladame go chyba ze 4 lata temu.

nobody33

Być może jest to "przekleństwo wilkołaka"(the curse of the werewolf) z oliverem reedem??? ale to jest film z lat 60. więc nie wiem, czy myślimy o tym samym...

nobody33

Rzeczywiście !! Ten film to 'Zły wpływ księżyca' z 1996 roku. Dzięki za pomoc :)

ocenił(a) film na 5
nobody33

przeklety ksiezyc :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones