PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213498}

Zew krwi

Skinwalkers
4,7 5 043
oceny
4,7 10 1 5043
Zew krwi
powrót do forum filmu Zew krwi

Pomimo tylu zlych opinii na temat tego filmu, oceniam go ogolnie "srednio". Na poczatku nastawilem sie negatywnie, przez te wszystkie negatywne przeczytane posty i faktycznie, przez pierwsze 50 min film wydawal sie nudny i przewidywalny, jakby ktos mial dobry pomysl, a nie umial go zrealizowac, ale z biegiem czasu wydal mi sie ok, a koncowka nawet lepiej niz ok. Nie byla "az tak bardzo przewidywalna" - czego nienawidze w filmach, a sama charakteryzacja Skinwalkerow mysle, ze zasluguje na uznanie. W sumie jest mi trudno podjac decyzje co do oceny filmu: otoz ci ktorzy lubia czysto amerykanskie (hollywoodzkie) i komercyjne kino, z duza doza efektow specjalnych - zdecydowanie nie polecam, bo sie zanudza i nawet ta "fajna" moim zdaniem koncowka ich nie urzecze. Natomiast ci, ktorzy lubia filmy i oceniaja je wdlug kategorii, takiej jakiej sa nakrecone - mysle, ze sie zdecydowanie spodoba i polecam, ogolnie 6.5/10

ocenił(a) film na 6
Bambim

Hmm ja lubię te z wieloma efektami specjalnymi... ale film zobaczę... ocenię ;) Pozinien się mi spodobać, bo lubię takie klimaty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones