PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498897}

Wyznania tancerki go-go

Confessions of a Go-Go Girl
5,7 194
oceny
5,7 10 1 194
Wyznania tancerki go go
powrót do forum filmu Wyznania tancerki go-go

okazał się naprawdę dobry. Przewidywalne zakończenie, ale na zabicie czasu w sam raz.

ocenił(a) film na 6
natasha_klauss

No zakończenie do dupy, ona powinna się zabić lub dalej pracować w striptizie.

natasha_klauss

Zgadzam się. Obejrzałam go wczoraj na Hallmarku z nudów, ogólnie wywarł na mnie dobre wrażenie ale rzeczywiście zakończenie jest słabe.

ocenił(a) film na 7
piffling

popieram poprzedników ,a chcę jeszcze dodać ,że moim zdaniem jest to film dla 10+ bo nikt nie szeleści piersiami i jak najbardziej można to pokazać młodzieży ,aby zobaczyła jak to w takim zawodzie bywa ,który jest raczej tematem tabu ,a nigdzie się pewnie tego nie dowiedzą dopóki nie spróbują czy coś :)

ocenił(a) film na 8
natasha_klauss

też oglądałam ostatnio na hallmark z nudów gdy nie mogłam spać. nie trafiłam na sam początek ale 3/4 filmu obejrzałam. typowa historia, dobrze przedstawiony obraz takich panienek, chociaż mogło być jeszcze bardziej dramatycznie :) końcówka zrujnowała film jako całość ale oglądało się lekko, co jest i plusem i minusem. mimo wszystko, polecam.

ocenił(a) film na 5
natasha_klauss

Najmocniejszą stroną tego filmu jest Chelsea Hobbs. Powinna grać w ambitniejszych filmach.
Ten jest nie najgorszy, ale miejscami do bólu przewidywalny i zrobiony według typowo amerykańskiego schematu. Ma się wrażenie, że kiedyś już się to oglądało. Gdyby nie taka oklepana fabuła, dałbym pewnie wyższą ocenę, bo potencjał był odpowiedni, ale nie do końca wykorzystany tak jak trzeba. Ogólnie: można obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones