filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Slamdance
2004
https://slamdance.com/festival/
Festiwal Filmowy Slamdance
Główna Nagroda Jury
Najlepszy film
wygrane
Homework
(2004)
Kevin Asher Green
Udział w konkursie głównym
nominacje
Dear Pillow
(2004)
Bryan Poyser
Goldfish Game
(2002)
Jan Lauwers
Graveyard Alive
(2003)
Elza Kephart
I.P.O.
(2003)
Daniel Gamburg
Madness and Genius
(2003)
Ryan Eslinger
Memron
(2004)
Nancy Hower
Nightingale in a Music Box
(2002)
Hurt McDermott
Shelter
(2003)
Benno Schoberth
Take Out
(2004)
Shih-Ching Tsou
,
Sean Baker
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
The Watershed
(2004)
Mary Trunk
Udział w konkursie na najlepszy film dokumentalny
nominacje
Arakimentari
(2004)
Travis Klose
Big City Dick: Richard Peterson's First Movie
(2004)
Scott Milam
,
Todd Pottinger
,
Ken Harder
Haack ...The King of Techno
(2004)
Philip Anagnos
Plagues and Pleasures on the Salton Sea
(2004)
Chris Metzler
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
Tackle Box
(2004)
Matthew Mebane
Najlepszy krótkometrażowy film fabularny
wygrane
Crabwalk
(2004)
Jeremy Saulnier
Nagroda Publiczności
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
Tackle Box
(2004)
Matthew Mebane
Nagroda Specjalna
Nagroda 'Spirit of Slamdance'
wygrane
The Virile Man
(2004)
David Zellner
Nagroda Vision za zdjęcia
wygrane
Graveyard Alive
(2003)
John Ashmore
Po ugryzieniu przez zombie nieśmiała pielęgniarka zamienia się w mięsożernego demona seksu.
Wielkie wyróżnienie Jury
Najlepszy zespół aktorski
wygrane
Goldfish Game
(2002)
Anneke Bonnema
,
Timothy Couchman
,
Grace Ellen Barkey
,
Victor Lauwers
,
Dick Crane
,
Hans Peter Dahl
,
Viviane de Muynck
,
Gonzalo Cunill
Wyróżnieni w roku 2004
Tackle Box
(
2/2
)
Graveyard Alive
(
1/2
)
Goldfish Game
(
1/2
)
The Virile Man
(
1/1
)
Homework
(
1/1
)
Crabwalk
(
1/1
)
The Watershed
(
1/1
)
Arakimentari
(
0/1
)
Memron
(
0/1
)
Nightingale in a Music Box
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.